A L T I N O K T A
altinoktamanisa@hotmail.com / 0236 239 21 28 / 0532 570 72 21

Office Address

  • 121 King Street, Australia
  • example@gmail.com
  • (00) 2500-123-4567

Pinterest

Social List

Aralarında Kırkağaçlılarında olduğu dernek, sanal dünyaya açılıyor.

Manisa Altı Nokta Körler Derneği resmi sitesini hizmete açıyor. Manisa Altı Nokta Körler Derneği resmi sitesini tüm engellilerve engelli yakınları için çok yakında yayınını başlıyor. Celal Bayar Üniversitesi ve Manisa bilişim gönüllüleri tarafından ILKSERVER NC desteği ile hizmete sunulan sitede yararlı bilgiler tüm kullanıcılara ulaştırılıyor.
Görmeyenler için özel olarak yapılan site, özel ekran okuma programlarına tam uyumluluk içinde çalışmaktadır. Şu anda yapım aşamasında olan internet sitesi kısa sürede tam olarak hizmet sunmaya başlayacaktır.
Celal Bayar Üniversitesi’nden Mustafa Özhan Kalaç ve ILKSERVER `dan Şener Kul ve Manisa Bilişim’den Seda Görmez’in desteği ile hazırlanan sitede görmeyenlere rehber olacak bazı bilgiler, kanunlar ve çeşitli haberler yer almakta.
Sitemiz daha yapım aşamasında olup ve en kısa sürede çok zengin içerikli bir site haline gelerek özellikle görme özürlü vatandaşlarımıza hizmet edecektir. Kamuya yararlı dernek statüsündeki derneğimize yapılan yardımlardan dolayı emeği geçen herkese teşekkür ederiz.
Related Tags:
Social Share:

Leave a comment